- Autoumyváreň

 

Ponúkame Vám profesionálnu staroslivosť
o Vaše vozidlo


Dôkladné umytie exteriéru, hĺbkové čistenie a tepovanie interiéru a prémiové doplnkové služby


Vyberte si

Umytie exteriéru

V každom Hand-made sa skrýva istý druh umenia. To platí aj pri našom ručnom umytí vozidla.

PH neutrálna kozmetika pri umývaní spolu s kvalitnou výživou laku, pomáhaju Vášmu vozidlu si udržať lesk a sýtosť farieb ako od výroby. ,,Čo je mokré, to je čisté!’’ už dávno neplatí. Od nás si odveziete Vaše dokonalo čisté a ručne vysušené .

Umytie interiéru

Miesto, ktoré patrí len Vám. Nech sa za oknom deje čokoľvek, vy sa môžete cítiť ako v obývačke.

Programy čistenia interiéru su prispôsobené tak, aby zvládali aj najnáročnejšie očakávania zákazníkov. Je len na Vás, aká úroveň vyčistenia je pre Vás tá pravá.

Hĺbkové čistenie

Od bežnej údržby kože, cez jej výživu a ošetrenie až po hĺbkové tepovanie.

S takmer 1000 L najrôznejšej autokozmetiky sme pripravení vrátiť Vášmu vozidlu pôvodný vzhľad či odstrániť akýkoľvek zápach, či už sa jedná o interiér alebo exteriér vozidla. Hĺbkové programy sú vždy individuálne prispôsobené potrebám a očakávaniam zákazníka.

Voskové programy

Ak ste si doteraz mysleli, že vosk slúži len na zvýraznenie lesku vozidla, mýlite sa. Práve naopak, najsilneším motívom, prečo voskovať vozidlo je ochrana karosérie.

Brzdný prach, dážď, soľ, mikro-častice pneumatik, vlhkosť, mráz a o UV žiarení ani nehovoriac. Tento neustále pôsobiaci koktejl vysúša a narúša celosť laku karosérie, čoho výsledkom býva strata sýtosti farieb, lesku či korodovanie kovových častí. Voskové programy sú pripravené týmto nástraham odolávať a ich cieľom je ochrániť karosériu vozidla tak, aby nečistota pôsobila na vosk a nie priamo na jej lak. Čerešničkou na torte bude odlesk, ktorý Vám budú závidieť.

 
NAŠE PRÁCE

Galéria